70×70 SERANİT KAROLAR HAYATINIZA YENİ BOYUTLAR KATACAK

Doğanın benzersiz dokularını evlere taşıyan Seranit porselen karolar yeni boyutlarıyla sıra dışılığın ölçüsünü yaşam alanlarına taşıyor. Türkiye’nin 70×70 cm’lik ilk ve tek karoları Seranit imzasını taşıyor.

Birbirinden şık porselen karo tasarımlarıyla doğal dokuları benzersiz bir biçimde yansıtan Seranit, yeni boyutlarıyla şık mekanlara kapı açıyor. 70×70 cm’lik boyutlarıyla göz dolduran Arc ve Beton serileri yeni yer ve duvar karoları, tek kişi tarafından kolayca uygulanabilen yapısıyla zaman kazandırırken tasarruf da sağlıyor.

seranit_2

Cüretkar dokular şık boyutlarıyla yaşam alanlarına kişilik katıyor

Son dönemde dekorasyonda sıkça tercih edilen beton dokusu, Seranit çizgisiyle yorumlanarak asil bir şıklığa dönüşüyor. Gri, yeşil ve antrasit renkleriyle beğeni toplayan Beton serisi, mat ve yarı parlak olmak üzere 2 farklı yüzey alternatifiyle de her mekana kolaylıkla uyum sağlıyor. Model; ham beton dokusu ve yalın görüntüsüyle dekorasyonda ‘loft’ ve ‘eklektik’ tarzı benimseyenlerin gözdesi olmaya aday.

Mat ve lappato yüzey seçenekleriyle mekana kişilik katan Arc serisi ise beyazdan vizona, grafitten kahveye, sarıdan siyaha şık renk alternatifleriyle görenleri hayran bırakıyor.

Minimalist bakış açısıyla sade olduğu kadar etkileyici mekanlar yaratmak için en doğru tercih olan Beton ve Arc serileri, Türkiye’de ilk kez 70×70 cm’lik özel boyutlarıyla satışa sunuluyor. Her zevke özel seçenekler sunan Seranit porselen karolar uzun ömürlü olmaları ve kullanım kolaylığı sağlamalarıyla da yaşam alanlarına değer katıyor.


Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailbufferDiggflattrRedditStumbleUpontumblr