BU BAHAR EVİNİZİN HER YERİNDE BİEN RÜZGÂRI ESECEK

Yeni koleksiyonlarıyla sektöre her sene yön veren Bien, Türkiye’de ilk defa üretilen ve 2 cm kalınlığındaki özel ürün grubu ile bahar bahçelerine yeni bir soluk getiriyor. Bu özel grubunun yanı sıra, hem iç hem de dış mekânlarda kullanılabilecek ürünlere de imza atan Bien, evlerde bahar rüzgârları estirecek…

EVLERDE BAHAR VE BAHÇE MODASI

Belgium Stone ve Quartz: 2 cm’lik mucize:

Baharın gelmesiyle birlikte, bahçelerde, özellikle sulama kullanımı sırasında sağlam, uzun ömürlü, kullanışlı ve pratik bir ürün arayışı içinde olanlar bundan sonra düşünmek zorunda kalmayacak. Bien, Belgium Stone ve Quartz ürünleriyle bahçelerde yaşanan sorunlara kesin çözüm getiriyor. Metro, havaalanı, istasyon, park, villa, havuz, otel ve birçok yerde kullanılabileN bu 2 cm’lik mucize ürün, kaymayan yüzeyiyle de dikkat çekerken, yapıştırıcı ve harç kullanımına gerek kalmadan sadece döşeme yöntemiyle pratik bir şekilde monte edilebiliyor.

Legnoantik: Çiçeksi yüzeyler

50×50 ebatlardan oluşan ve üzerindeki çiçeksi desenleri bej rengiyle buluşturan Legnoantik, hem iç hem de dış mekânlarda kullanıma uygun olmasının yanı sıra yüzeyi de rahatlıkla temizlenebiliyor.

Legnoantic

Teak: Dış mekânlar için yeni bir soluk

50×50 ebatlardan oluşan; Venge, Fildişi ve Ceviz olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle bahar döneminde dış mekânlara çeşitlilik katacak Teak’in yüzeyi kötü hava koşulları sonrası dahi kolaylıkla temizlenebiliyor.

Teak

Giralda: Hem içerde hem de dışarıda ferahlık arayanlara

50×50 ebatlardan oluşan ve sadelik hissini bir kez daha açığa çıkaran Giralda, Stone tarzı rengiyle de baharda bahçelere ferahlık getirecek.

Giralda

BANYOLARDA YENİ DETAYLAR

Bu sene banyolardaki detayların çok önemli olduğunun farkında olan Bien, ürünlerindeki çeşitliliği banyolara yansıtıyor. Herkesin tarzına uygun ürünler Bien farkıyla bir kez daha ortaya çıkıyor…

Marrakech: Banyonuzda Fas esintileri

21×63 ve 40×40 ebatlarıyla iki farklı seçenek sunan Marrakech serisi, aynı zamanda Sedef ve Copper tarzı renkleriyle de Fas esintilerini banyonuza taşıyor. Duvar karosu ve yer karosu olarak da kullanılabilen Marrakech, bahar rüzgârları arasında doğu esintisini arayanların tercihi olacak.

Country Wood: Country tarzı sevenlere…

21×63 ve 40×40 ebatlarıyla iki farklı seçenek sunan Country Wood serisi, Aqua rengiyle banyonuzda sanki büyük bir şelale olduğu hissini verecek. Seri deki Turkuaz renk seçeneğini ise Country tarzını banyolarına yansıtmak isteyenlerin tercihi olacak.


Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailbufferDiggflattrRedditStumbleUpontumblr