CLASSIC CALACATTA KOLEKSİYONU İLE MERMERİN DOĞALLIĞI MEKANLARDA

Yurtbay Seramik, tasarım ekibi sektördeki değişimleri yakalayarak tüketiciye en geniş ürün yelpazesiyle ulaşıyor, farklı tasarımları ve yenilikleriyle mekanları zenginleştirmeye devam ediyor.

Yeni teknolojiler sayesinde hazırlanan karolar, doğanın izlerini yaşam alanlarımıza taşıyor. Banyonuzda ve dilediğiniz her yerde Calacatta Mermeri’nin zarif dokusuna yer açın. Doğal taşların eşsiz dokularının üstün seramik teknolojisiyle buluşmasını izleyin. Yurtbay Seramik’in birebir mermer görüntüsünü mekanlara taşıyan, duvar ve zemin kullanımına uygun, Calassic Calacatta Koleksiyonu’yla tanışın.

Classic Calacatta Koleksiyonu, Calacatta Mermeri’nin en ince ayrıntıları ve eşsiz dokusu ile mekanlara ayrıcalıklı bir stil kazandırıyor. Classic Calacatta, farklı ebatları ile modüler döşeme imkanı sağlıyor. Calacatta Koleksiyonu, 15×30, 30×30, 30×60, 60×60 ebatları, beyaz rengi ve gri damarlı güçlü dokusuyla mimari çözümlemeler için de doğal bir seçenek sunuyor ve mekanları tasarım harikalarına dönüştürüyor.


Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailbufferDiggflattrRedditStumbleUpontumblr