DURAVİT, BANYOLARA SİHİR YAPAN YENİ ÜRÜNLERİNİ TANITTI

Banyo sektörünün güçlü markası Duravit, Almanya’daki Yönetim ve Tasarım merkezi Design Center’da yaptığı toplantıda, 17 yeni ürün grubunu, banyoda “İşte sihir” sloganıyla tanıttı.

duravit

Duravit CEO’su Franz Kook yaptığı konuşmada “Duravit her zaman en yüksek kalite ve en yüksek tasarım ürünleri ile banyolara sihir katacak” dedi.

Duravit Türkiye Genel Müdürü Müfit Ülke, yeni serilerin Türkiye’deki tanıtımının ise 2-6 Mart 2011 tarihlerinde, İstanbul’da yapılacağına dikkat çekti.

Duravit-banyo

Dünyaca ünlü tasarımcılarla işbirliği yapan Duravit’in yeni ürün grupları arasında, kanodan esinlenilerek tasarlanan ve hiçbir noktasına temas etmeden yüzer gibi gevşeme imkânı sunan küvet Nahho, tezgâh üstü lavabo yerine lavabo üstü tezgâh olarak tanımlanan Onto, katlanan duş kabin sistemi OpenSpace, yan yana çift kişinin kullanabileceği küvet Paiova, elektronik klozet kapağı SensoWash, “az maliyetle bol tasarım” temalı banyo serisi New Darling, banyoda zenginlik kavramına yeni bir yorum getiren banyo serisi Esplanede, buhar duşu St. Trop ve silindirden ışıklı kare şekline kadar farklı geometrik yaklaşımda Starck banyo mobilyaları ve küvet kapakları bulunuyor.

Duravit_Onto


Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailbufferDiggflattrRedditStumbleUpontumblr