EGE SERAMİK UNICERA’DA EN YENİ KOLEKSİYONUYLA YER ALACAK

Ege Seramik bu sene de Unicera Fuarı’na büyük bir iddiayla ve heyecanla giriş yapmanın hazırlıklarını yapıyor. En son tasarladığı birbirinden çarpıcı ürünleriyle dikkatleri üzerine çeken Türk seramik sektörünün bu saygın ismi, Unicera Fuarı’na da damgasını vuracak gibi görünüyor.

Ege Seramik-2

26 Şubat-2 Mart 2014 tarihlerinde Antalya’da düzenlenecek olan Unicera Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nın katılımcıları arasında Ege Seramik de bulunuyor. 26. kez düzenlenecek fuara Ege Seramik, “Spring Collection 2014” koleksiyonu ile katılıyor.

Ege Seramik’in Spring Collection 2014 koleksiyonundaki mermer görünümlü Terra, Venüs, Touch, Soho ve Himba serileri ile Strong, Step, Crown, Costa, New York, Hawana, Florence serilerinin büyük ilgi görmesi bekleniyor. Ege Seramik ayrıca Love, Pixel, Sardinia, Venüs ve Motto serileriyle de adından hayranlıkla söz ettirecek gibi görünüyor.

Ege Seramik’in Love serisi ile mekânlar seçkin bir atmosfere kavuşuyor, banyolar romantik ve masalsı bir havaya bürünüyorlar. 30×60 cm ebadında Digital Tile baskı teknolojisi ile üretilen Love serisi, yüzeyindeki kalp rölyefleri ile uygulandığı her mekânda varlığını açıkça hissettiriyor. Bu seri; yeşil, antrasit, sarı, gri ve beyaz seçenekleriyle müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Pixel serisi ise geometrik desenlerin birbirini tamamlamasıyla yaratılan mozaik görünümlü doğal yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Duvar karosu olarak imal edilen Pixel serisi beyaz ve antrasit renklerde olup iç mekânlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Sardinia serisi, parlak sırlı granit formunda üretilen bir ürün olarak doğal görünümüyle pek çok mekânın değişilmez unsuru olmayı başaracakmış gibi görünüyor. Sardinia 60×60 cm boyutlarında üretiliyor ve gir ve bej renkleriyle pek çok farklı yüzeyde uygulanabiliyor.

Venüs serisinde ise mermerin estetik güzelliği ve seçkin yapısı ön plana çıkıyor. Fildişi, antrasit ve kahve renklerinde üretilen bu dayanıklı ürünler doğanın saflığını ve duruluğunu uygulandıkları mekâna taşıyabiliyorlar. 25×75 cm ebatlarında üretilen Venüs serisi, parlak mermer yüzeyi sayesinde evlere enerji dolu bir hava katmayı başarıyor.

Motto serisi de doğal ahşabın dış görünümünü seramik ile birleştirerek uygulandığı mekânlarda modern bir atmosfer yaratıyor. 45×90 cm boyutlarında olup Digital Tile baskı teknolojisiyle üretilen seri hem duvar hem de yer karosu olarak kullanılabiliyor. Motto serisinin 5 farklı renk seçeneğiyle müşterilerin beğenisine sunulması bekleniyor.

Ege Seramik bu sene de Unicera Fuarı’na büyük bir iddiayla ve heyecanla giriş yapmanın hazırlıklarını yapıyor. En son tasarladığı birbirinden çarpıcı ürünleriyle dikkatleri üzerine çeken Türk seramik sektörünün bu saygın ismi, Unicera Fuarı’na da damgasını vuracak gibi görünüyor.


Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailbufferDiggflattrRedditStumbleUpontumblr