ROYAL HALI VERGİ REKORTMENLERİ ARASINDA YER ALDI

Türkiye’de halı sektörünün önde gelen firmalarından olan Royal Halı vergi alanında kazandığı ödülle sektördeki saygın ve güvenilir pozisyonunu koruduğunu bir kez daha ispatladı.

Maliye Bakanlığı Gaziantep Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Gaziantep Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni’nde Kurumlar Vergisi kategorisinde Royal Halı 5’incilik ödülüne layık görüldü. Gaziantep Grand Otel’de düzenlenen törende firmasına verilen ödülü alan Royal Halı Yönetim Kurulu Başkanı Taner Nakıboğlu vergi vermenin önemine değinerek “Vergi en önemli vatandaşlık görevlerimiz arasındadır. Güçlü ve büyük bir devlet yapısı güçlü ekonomilerle mümkündür. Bizler vergilerimizi gerçeğe uygun ve zamanında verdiğimiz sürece ülkemize ve milletimize olan sorumluluklarımızdan en önemlilerinden birini yerine getirmiş olacağız” şeklinde konuştu.

Royal Hali

İnovasyona ve AR-GE’ye verdiği önemle Royal Halı’nın her geçen gün daha da büyüdüğüne vurgu yapan Taner Nakıboğlu “Firmamız, ortaya koyduğu yenilikler ve sektöre yön veren çalışmalarıyla bir marka olduğunu kanıtlamıştır. Royal Halı olarak AR-GE ve inovasyon çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bütün bunların yanında Türkiye ekonomisinin gelişmesine de katkı sağlamak birincil amaçlarımız arasında. Bu ödül de bu amaca hizmet ettiğimizin en önemli göstergesidir” diyerek önümüzdeki yıllarda da aynı istek ve kararlılıkla çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti.


Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailbufferDiggflattrRedditStumbleUpontumblr