RUSYA’DAKİ YATIRIMI İLE BÖLGENİN İLGİ ODAĞI OLDU

Ahşap ve orman ürünleri ile anılan, kapı paneli üretiminde Avrupa’nın önde gelen şirketleri arasında yer alan Kastamonu Entegre, Moskova’da Expocentre Fuar Merkezi’nde 25.’si düzenlenen, ülkenin mobilya sektöründe en büyük ve önemli organizasyonu Mebel Uluslararası Mobilya, Yan Sanayi ve Döşemelik Ürünler Fuarı’na katıldı.

Mebel-FuarıBölgedeki gücünü yeni yatırımları ile artıran Kastamonu Entegre, 2014 yılı Mayıs ayında devreye girecek yaklaşık 300 milyon dolarlık Tataristan yatırımı hakkında fuar katılımcılarını ve bölge temsilcilerini bilgilendirdi. Kastamonu Entegre bu yatırım ile bölgedeki en büyük mdf ve laminat parke üreticilerinden biri olacak.

Moskova’da 50 binden fazla ziyaretçinin katılımı ile gerçekleştirilen fuarda Türkiye’yi temsil eden Kastamonu Entegre Avrupalı ve Orta Asyalı katılımcılardan büyük beğeni topladı. Rusya’daki etkinliğini yeni yatırımları ile daha da artıracak olan Kastamonu Entegre, Tataristan bölgesindeki mdf yatırımı ile fuarın merakla takip edilen şirketi oldu. Yatırım büyüklüğü 300 milyon doları bulan tesis ile birlikte Rusya’daki en büyük mdf fabrikalarından birine sahip olacak Kastamonu Entegre, aynı zamanda 20 milyon metrekare kapasite ile laminat parke de üretecek. Bu kapasite sayesinde Rusya’daki ihtiyacın %25’ini karşılayacak Kastamonu Entegre, bölgedeki etkinliği sayesinde fuarın ilgi odağı oldu.

Bölgedeki sıcak ilişkilerini ve yatırımlarını sürdüren Kastamonu Entegre, sergilediği ürünlerin çeşitliliği ve kalitesi ile de göz doldurdu. Fuar alanında yoğun ilgi gören Kastamonu Entegre standında, parlak levha ürünü Glossplus’tan laminat parke markaları Floorpan ve Artfloor’a kadar tasarım ve görselliğin de ön planda tutulduğu eşsiz ürün yelpazesi ile farkını ortaya koydu.

Fuarda dekorasyonda yeni trendleri en iyi yansıtan markalarını sergileyen Kastamonu Entegre, yeniliği ve göz alıcı şıklığı yaşam alanlarına taşımak isteyenleri yeni ürünü Glossplus ile buluşturdu. Parlaklığı artırılmış dış yüzeyi aşınmaya, darbeye ve çizilmeye karşı yüksek dayanım gösteren yapısı ile uzun yıllar kullanım imkanı sunan Glossplus fuar ziyaretçilerinden tam not aldı.

Soğuk günlerde içinizi ısıtan zeminlerin mimarı Kastamonu Entegre, dünya stansartlarında ürettiği laminat parke ürünlerini de fuarda beğeniye sundu. Floorpan ve Artfloor markaları ile vazgeçilmez dekorasyon trendleri arasında yer alan ahşabı, farkını ortaya koyarak mekânlara taşıyan Kastamonu Entegre ürün kalitesi ve renk seçenekleri ile beklentileri fazlasıyla karşıladı.


Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailbufferDiggflattrRedditStumbleUpontumblr