Seramikte 3 Boyutlu Doku Yeniliği

Kütahya Seramik, yeni koleksiyonu” Versatile” ile Türkiye ve Dünya’da bir ilki gerçekleştirdi

seramikte-üç-boyutlu-doku-yeniliği

Farklı mekân kurguları ile birçok duyguyu ve estetiği içinde barındırıp, geometrinin tüm yaratıcılığını, akılcı ve estetik kurallarla sergileyen bu yeni koleksiyonun en büyük özelliği, 3 boyutlu olması.

Versatile Koleksiyonu, aynı karoyla onlarca farklı döşeme seçeneği sunuyor ve her yeni uygulamada mekân farklı ve yeni kimlikler kazabiliyor.

Arc ve Axis olmak üzere iki farklı modelden oluşan koleksiyonun dikkat çeken en önemli özelliklerden biri, her iki serinin birbirinden farklı tasarımlara sahip olmasına rağmen seriler arasındaki geçişin mükemmel bir uyum içinde yapılabilmesi.

seramikte-üç-boyutlu-doku-yeniliği-1

3 boyutlu olma özelliği, farklı tasarım seçenekleri, fonksiyonelliği ve uygulama kolaylığı ile tasarımcılara özgün ve yenilikçi seçenekler sunan koleksiyonda, ARC serisi 12,5×29 cm, Axis serisi ise, 12.5×22 cm ölçülerinde kahve, mavi, beyaz, bordo, siyah, krem renklerinde, mat ve parlak doku seçeneklerine sahip.

Versatile ürünleri, tüm iç mekân uygulama alanları, plaza, ofis, lobi, salon, yatak odası gibi her ölçekte mimari mekân uygulamasında kullanılabiliyor.


Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailbufferDiggflattrRedditStumbleUpontumblr