VİTRA ÖDÜLLERLE DOLU BİR YILI DAHA GERİDE BIRAKTI

VitrA her alanda olduğu gibi tasarım alanında da farkını her fırsatta ortaya koyuyor. Birbirinden yaratıcı ve işlevsel ürünlere imza atan VitrA, sektörde rakipsiz olabilmek için elinden gelen her şeyi yapıyor.

Vitra-1

Alanında uzman bir tasarım ekibiyle çalışan ve sektörde daima yeniliklerin öncüsü olan VitrA, 2013 yılını da çok sayıda tasarım ödülüyle kapattı. VitrA, Hindistan’dan Almanya’ya, ABD’den Türkiye’ye kadar pek çok farklı ülkede düzenlenen tasarım ve inovasyon yarışmalarından zaferle ayrıldı.

VitrA, 17-20 Ekim 2013 tarihleri arasında Hindistan’ın Bombay kentinde gerçekleştirilen Mumbai Acetech 2013 fuarında “en iyi stant” ve “en inovatif banyo ürünü” ödüllerini kazandı. Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen IMM Köln Fuarı’nda ise Uptown ve Samba ürünleri sayesinde son derece prestijli bir ödül olan “Interior Innovation Award 2014”ün sahibi oldu. 2002 yılından beri dağıtılan bu ödül, sektördeki en yenilikçi ürünlere veriliyor. VitrA’nın ürettiği Uptown porselen yer karosu beton görünümüyle ve Samba yer karosu da meşe ve venge görünümleriyle bu ödüle layık görüldüler.

Vitra-2Bunların haricinde VitrA; Nest Trendy armatür serisi, Nest seramik sağlık gereçleri ve mobilya serisi, Memoria Infinit çanak lavaboları, System Infinit lavaboları ve Roomy ve Secret Zone duş üniteleriyle, The Chicago Athenaeum Museum’ın “Good Design” ödülünü almaya hak kazandı. 1950’den beri verilen Good Design, dünyanın en saygın tasarım ödüllerinden birisi olarak kabul ediliyor.

Chicago’dan 6 ayrı ödülle dönen VitrA, iF’ten de 5 ödül alarak kalitesini bir kez daha ispatladı. VitrA’nın Vichy, Uptown ve IsoTile karo serileri, Nest Trendy banyo koleksiyonu ve Metropole serisinde yer alan yeni Rim-Ex klozetleri, “iF Product Design Award 2014” ödülüne layık görüldüler.

VitrA her alanda olduğu gibi tasarım alanında da farkını her fırsatta ortaya koyuyor. Birbirinden yaratıcı ve işlevsel ürünlere imza atan VitrA, sektörde rakipsiz olabilmek için elinden gelen her şeyi yapıyor. Tasarım ve inovasyon alanında öncü bir firma olan VitrA önümüzdeki dönemlerde de ülkemize daha pek çok ödül kazandıracak ve sektördeki lider konumunu sürdürecek gibi görünüyor.


Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailbufferDiggflattrRedditStumbleUpontumblr