YAPI KİMYASALLARI VE YAPIŞTIRICI SEKTÖRÜNÜN KALBİ HENKEL TOPLANTISINDA ATTI

Türk Henkel Yapı Kimyasalları ve Yapıştırıcılar Bölümü, bayii ve müşterileri ile Bodrum’da bir araya geldi. Henkel’in, Karyalı Pazarlama ile düzenlediği 1. Bodrum Buluşması’na bölgedeki 13 bayisi, profesyonel müşterileri ve sektör profesyonelleri katıldı.

913144003

Türk Henkel ve Karyalı Pazarlama yöneticilerinin konuşmacı olarak yer aldıkları toplantıda, Henkel Yapı Kimyasalları ile Karyalı Pazarlama arasındaki distribütörlük anlaşması ve stratejik işbirliği de duyuruldu. Karyalı Pazarlama, 2011 yılından itibaren Bodrum- Milas bölgesinde, Henkel Yapı Kimyasalları ürünlerinin ana dağıtıcısı olarak faaliyet gösterecek.

Bodrum’daki yapı kimyasalları ve yapıştırıcı sektörünü bir araya getiren bayii toplantısında, Türk Henkel yöneticileri, kuruluşun pazardaki güçlü konumu, sunduğu yenilikler, hedefleri ve vizyonuna ilişkin bilgiler verdi. Toplantı kapsamında ayrıca ustalara ve uygulamacılara yönelik bir ürün semineri de düzenlendi.

Henkel’in seramik uygulama ve su yalıtım ürünleri ile beraber Henkel Profi Club Hediye Programı’nın tanıtıldığı ve ürün broşürlerinin dağıtıldığı seminer, katılımcılardan büyük ilgi gördü. Henkel Profi Club, bayii ve perakendecilerin aldıkları ve sattıkları ürünlerle, hediye puanı kazandıkları bir üyelik sistemi.

henk1

Henkel Profi Club’a üye olan bayii, perakendeci ve kullanıcılar sektörel fuar ve konferanslara, kültürel ve mesleki gelişim etkinliklerine de özel koşullarda katılabiliyorlar.

Henkel, 75 yılı aşkın süredir yapı tekniği ve profesyonel yapıştırma alanlarında yenilikçi, kaliteli ve yüksek uzmanlık seviyesine sahip ürünler sunuyor.

Henkel Yapı Kimyasalları Ceresit ve Thomsit markaları altında su ve ısı yalıtımı, zemin tekniği, seramik uygulama ürünleri, dolgu ve yapıştırma mastikleri ve köpükleri alanlarında profesyoneller için kaliteli ve garantili çözümler sağlıyor.


Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailbufferDiggflattrRedditStumbleUpontumblr