Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
Seramikte 3 Boyutlu Doku Yeniliği

Kütahya Seramik, yeni koleksiyonu” Versatile” ile Türkiye ve Dünya’da bir ilki gerçekleştirdi

Farklı mekân kurguları ile birçok duyguyu ve estetiği içinde barındırıp, geometrinin tüm yaratıcılığını, akılcı ve estetik kurallarla sergileyen bu yeni koleksiyonun en büyük özelliği, 3 boyutlu olması.

Versatile Kolleksiyonu, aynı karoyla onlarca farklı döşeme seçeneği sunuyor ve her yeni uygulamada mekân farklı ve yeni kimlikler kazabiliyor.

Arc ve Axis olmak üzere iki farklı modelden oluşan koleksiyonun dikkat çeken en önemli özelliklerden biri, her iki serinin birbirinden farklı tasarımlara sahip olmasına rağmen seriler arasındaki geçişin mükemmel bir uyum içinde yapılabilmesi.

3 boyutlu olma özelliği, farklı tasarım seçenekleri, fonksiyonelliği ve uygulama kolaylığı ile tasarımcılara özgün ve yenilikçi seçenekler sunan koleksiyonda, ARC serisi 12,5x29 cm, Axis serisi ise, 12.5x22 cm ölçülerinde kahve, mavi, beyaz, bordo, siyah, krem renklerinde, mat ve parlak doku seçeneklerine sahip.

Versatile ürünleri, tüm iç mekân uygulama alanları, plaza, ofis, lobi, salon, yatak odası gibi her ölçekte mimari mekân uygulamasında kullanılabiliyor.

20.01.2011
Bu haber 2637 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar