Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
LİMBA VE ALMERA SERİLERİ İLE ESTETİK KOMBİNASYONLAR

Farklı renk tonlarıyla birleştirilebilme özelliğine sahip Limba serisi ile şık ve seçkin bir dekorasyon tarzı yaratan NG Kütahya Seramik, Almera serisi dijital baskılı seramik karolar ile modern mekânlara doğal bir görünüm katıyor.

 

Seramik sektörünün öncü firmalarından NG Kütahya Seramik ödüllü tasarımları, eşsiz kombinasyonları, sıra dışı ebatlardaki ürünleri ve özel koleksiyonlarıyla adından söz ettirmeyi sürdürüyor. “Gerçek yaratıcılık kullanıcının yaratıcılığına da özgürlük tanımaktır” sloganıyla ürünlerini tanıtan NG Kütahya Seramik son dönemde piyasaya sürdüğü Limba ve Almera serileri ile her zaman olduğu gibi dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Farklı renk tonlarıyla birleştirilebilme özelliğine sahip Limba serisi ile şık ve seçkin bir dekorasyon tarzı yaratan NG Kütahya Seramik, Almera serisi dijital baskılı seramik karolar ile modern mekânlara doğal bir görünüm katıyor.

Parlak yüzeyli ve ahşap görünümlü Limba serisinde füme, bone, bej ve duman gibi dört farklı renk seçeneği bulunuyor. Sırlı porselen karo özelliği ve 16,5x66 cm boyutuyla hem iç hem de dış mekân dekorasyonunda seçkin bir görünüm yaratan Limba serisi, zeminleri mekân sahibinin yaratmak istediği atmosfer tercihine göre kişiselleştirme imkânı sunuyor. Bu seri, mağaza ve restoran gibi yaya trafiğine daha fazla maruz kalacak zeminler için uygun olmasıyla da dikkat çekiyor.

Almera serisinde ise dijital baskılı seramik karolar kullanıldıkları ortamlarda dağ evlerini anımsatan sıcak bir atmosfer yaratmayı başarıyorlar. Sırlı porselenli, rölyefli ve mat yüzeyli dokuya sahip Almera serisinde 100x50 cm ölçülerindeki karolar hem iç hem de dış mekânlarda kullanılabilme özellikleriyle piyasada büyük rağbet görüyorlar. Ayrıca Almera serisinden piyasaya sürülen ürünlerin antre ve koridor gibi giriş çıkışı fazla olan zeminlerde rahatlıkla kullanılabilecek olmaları bu karoların ne kadar dayanıklı oldukları konusunda bizlere önemli ipuçları veriyor.

Seramik alanında vizyonunu “kalite, hizmet ve yenilikte sektör lideri” olarak belirleyen NG Kütahya Seramik bu hedefini her geçen gün geliştiriyor. Son teknolojinin kullanıldığı üretim tesislerinde binlerce farklı desen seçeneğiyle ve 10x10 cm den 100x50 cm ölçülerine uzanan ebat alternatifleriyle yer-duvar karosu ve sırlı porselen karo üreten NG Kütahya Seramik geçmişten bugüne taşıdığı geleneği ve kazandığı başarılarla daha uzun süre seramik sektöründe zirveye oynayacak gibi görünüyor.

24.12.2013
Bu haber 791 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar